Web uygulama geliştirme

Son yıllarda her ne kadar mobil cihaz kullanımı artmış olsa da bazı işlerde bilgilsayarlar en büyük yardımcımız. İş uygulamalarınızı, tanıtım için kullanacağınız sitenizi veya mobil uygulamanızı web üzerinden yönetmek gibi ihtiyaçlarınız olabilir.

İster e-ticaret siteniz olsun, isterseniz start-up fikrinizi hayata geçirmek için olsun, web uygulama geliştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Hızlı açılan web sayfaları, güzel bir tasarım ve üst seviye kullanıcı deneyimi sunduğunda vazgeçilmez olabilir. Aynı zamanda sitenizin arama motorlarında bulunabilmesi için SEO (Search Engine Optimization) ile ilgili çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz.

content-image

Server/Bulut Tabanlı Web Uygulama Geliştirme

Bulut hizmet sağlayıcı olarak Microsoft Azure, Google Cloud Platform veya Amazon Web Services tercih edebilirsiniz. Web uygulamanızı bulut üzerinde çalışır hale getirip size teslim edebiliriz.

Barındırma firmanızdan aldığınız hizmet ile de uygulamanızı çalıştırabilirsiniz. Projenin gereksinimlerine göre hizmet sağlayabiliyoruz.

Güvenlik, hız, kullanıcı dostu bir arayüz bizim olmazsa olmazlarımızdır.

Uygulama geliştirirken .NET dünyası teknolojileri tercih etmekteyiz. Diğer teknolojiler için lütfen iletişim kurunuz.

Peki ya destek?

Yazılım satın almadan önce destek ile ilgili maddelerin sözleşmede yer aldığından emin olmalısınız. Destek alamadığınız bir yazılım sizi güçlendirmek yerine zora sokar. Biz, yaptığımız her iş için destek veriyoruz ve bunu sözleşmemizde belirtiyoruz.

Destek alamadığı için yeni tedarikçi arayışına yönelen, bu yüzden zarara uğramış, sonrasında bizimle çalışmaya başlayan müşterilimiz bulunuyor. Gelin, sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım.